GALA Pro Line 10 - BV 5581 S 6KS

Popis produktu

Parametry produktu

Velikost
5
Materiál
Syntetický

Parametry produktu

Velikost
5
Materiál
Syntetický

Popis produktu

Povrch, který Vám bude sedět

Plášť míče tvoří speciální povrchová úprava „dimple“ neboli „důlková úprava“, která svým vzhledem připomíná design golfového míčku. Tento povrch má velice prostý účel a to ten, že v případě pocení rukou se kapky vody zachytí v malých důlcích, díky čemu předejdete vyklouznutí míče.  V kombinaci s deseti panelovou strukturou, která je registrovaná jako průmyslový vzor EU má tento míč vynikající letové vlastnosti, které každý hráč ocení.  

Ta správná volba pro profesionály

Jako profesionální hráč potřebujete tu nejlepší kvalitu a tu Vám Pro line BV5591 může nabídnout v každém doušku. Díky tomu, že splňuje ty nejnáročnější požadavky na hru a také jeho homologováním FIVB (Mezinárodní volejbalovou federací)  je nepostradatelnou součástí, každé nejvyšší soutěže.

Pro line, nejde přehlédnout

S míčem by se mělo dobře hrát, ale také by se Vám měl líbit a Pro line splňuje obojí. Jeho desetidílnou strukturu jsem zde už popisoval, ale zbarvení jednotlivých dílů je ta prává třešnička na dortu. Střídavě na míči můžete vidět kombinaci 4 barev a to jsou modrá, červená, bílá a nejčastěji pro textové části i černá. Tahle kombinace splnila přesně to, co měla a to je viditelnost, která pomáhá při rozpoznávání rotace a vzhled díky, kterému se za míč nebudete stydět.

Co by jste měli vědět…

Míč Vám zašleme v balení a nafouknutý, ale v průběhu času ho budete potřebovat dofouknout. Pokud se tak stane tak nezapomeňte použít jehlu určenou k huštění míčů a žádnou jinou. Před huštěním míče nezapomeňte jehlu promazat v silikonovém oleji. V případě, že olej nemáte, po ruce jí pouze nasliňte. Tím předejdete poškození ventilku.

Hledáte nějakou alternativu?

Pokud jste si řekli, že BV 5591 je na Vás až moc velký kalibr tak tu je levnější možnost BV 5581. V podstatě to jsou stejné míče, pouze BV 5591 je homologován FIVB a proto se sním mohou hrát nejvyšší soutěže. V případě, že tohle nepotřebujete, ale míč se Vám líbí tak jako alternativu zvolte BV 5581.

Doplňující parametry

Materiál

Syntetický

Určení 

Volejbal

Velikost 5

Hmotnost 260-280 g

Obvod 650-670mm

Tlak 30-32,5 kPa

Životnost min. 10 000 cyklů

Odskok 600-660 mm

Způsoby výroby

Lepený

Vyrobeno v 

ČR

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.